KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17024238

nr 1702 4238

Nils Olson, Signerad, Orre. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x79

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:54:22

19/5 11:24:38 1      Vinnande bud

Orrefors glasbruk
Glasbruk anlagt i Småland 1898.